Dekarbonizace spalovacích motorů

Používáme moderní, čistý, efektivní a bezpečný ekologický způsob, jak okamžitě odstranit karbonové usazeniny ve spalovacím motoru. Přijeďte k nám oživit svůj motor!

V našem pneuservisu nabízíme moderní metodu čištění spalovacích motorů od karbonových usazenin, vodíkovou technologii MH – DECARBON. Díky dekarbonizaci nejen kompletně vyčistíte motor a výfukové cesty, tím ale také zvýšíte výkon motoru a jeho životnost. Dokonalé vyčištění vodíkovou technologií znamená rovněž snížení spotřeby paliva, navíc tak předcházíte případným poruchám a zbytečně drahým opravám motoru.

Výhody čištění motoru dekarbonizací

Zvýšení výkonu a tichý hladký chod motoru

Pokud dokonale odstraníte všechny karbonové usazeniny, znatelně zvýšíte výkon motoru. Také tím zajistíte tišší a hladší chod motoru.

Předcházení případným poruchám motoru

Perfektním vyčištěním motoru předcházíte řadě závad, které vznikají v důsledku karbonových usazenin. Tímto šetříte například EGR ventil, DPF / FAP ventil, turbo i vstřikovače.

Efektivnější motor, nižší spotřeba paliva

Dekarbonizace vyčistí motor včetně lambda sond tak dokonale, že tím samozřejmě zvýšíte i efektivitu spalování paliva.

Prodloužení životnosti motoru a snadná STK

Tím, že dekarbonizace zbaví motor všech nečistot, zajistíte tichý a hladký chod motoru, čímž také prodlužujete jeho životnost. Také STK projdete, co se týče emisí, naprosto bez problémů.

Co je to dekarbonizace motoru a jak probíhá

Při dekarbonizaci je do motoru vstřikován exotermní vodík. Ten reaguje s kyslíkem a v motoru vzniká velmi vysoká teplota, při které se usazeniny karbonu spálí, odpařují se a následně jsou tyto páry z motoru odsávány.

Během dekarbonizace je vyčištěn nejen celý vnitřek motoru, ale také komplet celá výfuková soustava včetně EGR ventilu, katalyzátoru, vstřikovačů, čidel lambda sond, svíček a také filtru pevných částic. Toto je velká výhoda dekarbonizace motoru oproti běžné dekarbonizaci právě filtru pevných částic. Je dokonale vyčištěna celá spalovací i výfuková soustava a k dalšímu usazování karbonu dochází velmi pozvolna.

PneuMracek.cz

Proč si nechat dekarbonizovat motor v PneuMráček

již 30 let na trhu

špičkové vybavení

prvotřídní kvalita služeb

dobrá káva i wi‑fi

Výsledky dekarbonizace motoru

To, že dekarbonizace byla na motoru provedena, poznáte i vy jako řidič. Motor je mnohem méně hlučný, má hladký chod, výkon motoru je o poznání vyšší a pokud detailně sledujete spotřebu paliva, zaznamenáte samozřejmě její snížení.

Dekarbonizace je technologií ekologickou. Dochází při ní k vysokoteplotnímu spalování a nejsou používány žádné další chemické látky. Proto také není třeba po dekarbonizaci měnit olej. Po vyčištění motoru můžete ihned odjet.

PneuMracek.cz