ALU disky Praha

Pomůžeme vám získat vysněná ALU kola za rozumnou cenu…

Proč si koupit ALU disky v Praze u PneuMráček

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky výrobců:

ADV1, ADVANTI, AEZ, ALUTEC, ATS, BBS, BBS WINTER, BROCK, CMS, DEZENT, DOTZ, EMOTION, ENZO, FERRARI, HRE, HRE WHEELS, KAHN, KELLENERS, KOYA RACING, LAND ROVER, LORINSER, MERCEDES BENZ, MITSUBISHI, MSW, OXXO, OZ, PORSCHE, RANGE ROVER, RIAL, SUBARU, VERTINI, VOSSEN, WSP, ZERRA

již 30 let na trhu

špičkové vybavení

prvotřídní kvalita služeb

dobrá káva i wi‑fi

Kupte si ALU disky v PneuMráček

I v Praze můžete nakoupit kvalitní ALU disky. Přestože jsou ALUminiové disky především ozdobou a ochranou kola, spousta řidičů na ně nedá dopustit. Pokud se s ALU diskem něco stane, můžete jej buď vyměnit za nový a modernější, anebo si jej nechat opravit. Nabízíme ALU disky v Praze v našem pneuservisu v Libni ve všech možných provedeních i povrchových úpravách. K nim můžete pořídit zimní i letní pneu. Rádi vám poradíme.

REZERVOVAT TERMÍN 

PneuMracek.cz

ALU disky od renomovaných světových výrobců

Autoservis Pneu Mráček se sídlem v Praze je jedním z předních prodejců alu disků v Praze. To, že se naše základna nachází v Praze, neznamená, že nemůžeme mít v nabídce i světoznámé značky, např. Lorinser, Rondel, Breyton a desítky dalších zvučných jmen. Kola dělají auto, tak neváhejte a vyberte si i odpovídající alu disky. Kromě metalizovaných či matných alu disků můžete rovnou nakoupit i nové pneu.

KONTAKTUJTE NÁS 

PneuMracek.cz