Špičkový pneuservis s tradicí

Jedinečné technologie na opravy vašich alu kol

ZJISTIT VÍCE

Naše služby

Jsme tu pro vás již 30 let

Firma Pneu Mráček, která se momentálně řadí mezi nejlepší pneuservisy v Praze, funguje na českém trhu již bezmála 25 let. Nákup pneu se od doby, kdy jsme začínali, stal zcela jednoduchou záležitostí. Každý, kdo si chce zakoupit nové kvalitní pneumatiky od vyhlášených světových výrobců, bez ohledu na to, zda má zájem o zimní nebo letní pneumatiky, je může pořídit u nás během chviličky. A pak si nechat nové pneu rovnou namontovat a třeba udělat i geometrii. A během toho si chvíle čekání zpříjemníte dobrou kávou.

ČÍST DÁLE

PneuMracek.cz

Pneuservis Praha v nejvyšší možné kvalitě

V oblasti kompletního servisu pneumatik máme bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali za dlouhá leta působení na českém trhu. Chápeme specifika českého zákazníka a akceptujeme, že hlavním faktorem při výběru je cena. Nezapomínáme však na kvalitu služeb, na kterou náš pneuservis Praha 8 klade maximální důraz.

již 30 let na trhu

špičkové vybavení

prvotřídní kvalita služeb

dobrá káva i wi‑fi

Jaké služby v našem pneuservisu na Praze 8 nabízíme?

Jelikož náš pneuservis v Libni na Praze 8 vlastní profesionální vybavení a zaměstnává proškolené a zkušené techniky, můžeme vám poskytnout komplexní portfolio služeb.

Pomůžeme vám v případě, že potřebujete opravit poškozené pneumatiky, alu disky, ale také při přezouvání a výměně pneumatik, při demontážích, montážích i vyvažování, při mytí a huštění pneu. Pomůžeme i pokud potřebujete ekologickou likvidaci ojetých již nepoužitelných pneumatik.

Máte dotazy ohledně našeho pneuservisu?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 283 840 053 nebo na emailu info@pneumracek.cz.

Vždy ochotný personál vám poskytne veškeré doplňující informace, jako je předpokládaná cena za konkrétní služby či aktuální vytíženost pneuservisu PneuMráček. To proto, abyste na výměnu pneumatik vašeho vozu nečekali zbytečně dlouho! Ale i tak vám chvíle čekání zpříjemníme dobrou kávou.

Prodej pneu Praha

Prodejem pneumatik v Praze se náš pneuservis Pneu Mráček zabývá opravdu dlouhou dobu, což je velmi dobrá recenze sama o sobě. Zajistíme pro vás alu disky či další doplňky k pneu za rozumné ceny a v té nejlepší kvalitě. Avšak u pneumatik a alu kol nekončíme. Nabízíme vám opravy, úpravy, prodej a odborné poradenství – to vše v příjemném prostředí naší dílny v Praze v Libni.

Prodej pneumatik v Praze

Pneumatiky, jakožto nosný prvek celé ocelové konstrukce auta, potřebují být v perfektním stavu. Pokud se s pneumatikou něco stane, je třeba ji neprodleně opravit či vyměnit. Přeci jen, jde nejen o jízdní vlastnosti vozu, ale i o vaše zdraví. Prodej pneu v Praze v našem pneuservisu v Libni jede ve velkém, protože Pneu Mráček zkrátka ví, co jeho zákazníci potřebují a ocení.

KONTAKTUJTE NÁS