O nás

Společnost PneuMráček působí na českém trhu od roku 1989. Naše společnost nabízí zákazníkům služby moderního pneuservisu v Praze včetně prodeje pneumatik, disků, ALU disků, opravy ALU disků, 3D geometrii kol, plnění klimatizačních jednotek, opravy autoskel a další... Z malé firmy, jejíž základními službami byl provoz pneuservisu a prodej protektorů v garáži, jsme se vyvinuli do stabilního partnera poskytujícího špičkové servisní a prodejní služby. Jedno se však nezměnilo - od počátku existence naší společnosti se řídíme základní firemní filosofií, kterou je profesionální a především individuální přístup k zákazníkovi,  jeho potřebám a přáním.

Základní portfolio poskytovaných služeb bylo postupem času rozšířeno o prodej nových pneumatik. Vzhledem k vývoji firmy, došlo taktéž k vybudování nového sídla s rozšířeným zázemím pro uspokojení stále se zvyšující poptávky. Věříme, že naše nabídka pneumatik uspokojí Vaše přání. Prodáváme nové pneumatiky všech světových výrobců: BARUM, BRIDGESTONE, DUNLOP, DEBICA, FALKEN, FULDA, GOODYEAR, HANKOOK, NOKIAN, KUMHO, MATADOR, MICHELIN, PIRELLI, YOKOHAMA.

Abychom našim zákazníkům poskytovali precizní pneuservisní služby investovali jsme do nákupu prvotřídní techniky. Nejlepší servisní technika je neodmyslitelným základem kvalitního pneuservisu. Německá firma HOFMANN je renomovaným výrobcem servisní techniky a proto jsme se i my rozhodli pro používání nejmodernějších zařízení v našem pneuservisu. Bezpečné přezouvání pneumatik a přesné vyvažování kol je však pouze zlomkem námi poskytovaných služeb. Opravy pneumatik provádíme nejmodernějšími technologiemi, buď za studena, nebo vulkanizací za tepla.

Vzhledem k vývoji v automobilovém průmyslu jsme rozšířili následně naše portfolio o 3D geometrii kol a servisní stanici pro plnění autoklimatizací.

Jakožto prodejce ALU disků předních světových značek: AEZ, ATS, ALUTEC, BROCK, BBS, BREYTON, CMS, ENZO,DOTZ, DEZENT, SPARCO, KOSEI,RONDEL, WSP, O.Z.RACING, HRE, ADV1 WHEELS...
Postupně jsme naše služby rozšířili i na opravy ALU disků. Hydraulické zařízení pro opravy ALU kol všech velikostí našlo v naší dílně své neodmyslytelné místo! Opravíme nejen poškozené, odřené, či naražené ALU disky, jakožto jeden z mála servisů provádíme i profesionální sváření pod ochrannou ATM. Pro velký zájem zákazníků o opravy
ALU kol jsme službu rozšířili o renovace ,lakování a leštění ALU disků.

Poškození zejména čelního skla je velmi častým případem, kdy dochází k drobnému, avšak nevratnému poškození vozidla. Nabízíme opravy autoskel moderní technologii.

V našem sortimentu naleznete široký sortiment pneumatik, alu disků, samozřejmostí je i bazar alu disků a pneumatik, nadstandartním doplňkovým sortimentem jsou K&N filtry. Na našem webu naleznete také značné množství informací z automobilové oblasti jako například deset rad pro úspornou jízdu.


Kvalitní služby pro Váš vůz naleznete na mnoha místech, ale individuální řešení Vašich požadavků naleznete jen u nás.

Na Vaši návštěvu se těší

Team pracovníků Pneu Mráček

time: 0.51874113082886