Pneuservis Praha 8

Firma Pneu Mráček, která se momentálně řadí mezi nejlepší pneuservisy v Praze, existuje na trhu již bezmála 25 let. Nákup pneu Praha se od této doby stal zcela jednoduchou záležitostí. Každému, kdo si chce zakoupit nové kvalitní pneumatiky z těch nejvyhlášenějších světových firem bez ohledu na to, jestli chce zimní nebo letní pneumatiky, bude mile rádo a rychle vyhověno.

Pneuservis Praha v nejvyšší možné kvalitě

V oblasti kompletního servisu pneumatik máme bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali za dlouhá leta působení na českém trhu. Chápeme specifika českého zákazníka a akceptujeme, že hlavním faktorem při výběru je cena. Nezapomínáme však na kvalitu služeb, na kterou náš pneuservis Praha 8 klade maximální důraz.

Jaké služby ve vašem pneuservisu Praha 8 nabízíte?

Jelikož nás pneuservis Praha 8 vlastní profesionální vybavení a zaměstnává důkladně proškolené zkušené techniky, můžeme vám poskytnout komplexní škálu služeb. Pomůžeme vám v případě, že potřebuje opravit poškozené pneumatiky, disky, přezouvání a výměna pneumatik, demontáže, montáže, vyvažování, mytí, huštění i ekologickou likvidaci ojetých nepoužitelných pneumatik.

Máte dotazy ohledně pneuservisu Praha?

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 283 840 053 nebo na emailu info@pneumracek.cz. Vždy ochotný personál vám poskytne veškeré doplňující informace, jako je odhad ceny či aktuální vytíženost pneuservisu Praha 8 pneuMráček tak, abyste na výměnu pneumatik vašeho vozu nečekali zbytečně dlouho!

Prodej pneu Praha

Prodejem pneumatik Praha se Pneu Mráček zaobírá již dlouhou dobu, což je velmi dobrá recenze sama o sobě. Alu disky Praha či další doplňky k pneu je tedy velmi jednoduché a navíc i levné získat. Avšak zde výčet všech služeb této všestranné společnosti ani zdaleka nekončí. Opravy, úpravy, prodej a odborné poradenství – to je tedy nepřekonatelná kombinace.

Prodej pneumatik v Praze pro vás

Pneumatiky, jakožto nosný prvek celé ocelové konstrukce auta, potřebují být opečovávané. Pokud se s pneumatikou něco stane, je ji zkrátka potřeba opravit či vyměnit, nejlépe za ještě kvalitnější, nežli předtím. Přeci jen, jde i o vaše zdraví. Prodej pneu Praha u nás jede ve velkém, protože Pneu Mráček zkrátka ví, co zákazníci potřebují.


Aktuality

Dekarbonizace motoru vodíkem

28.7.2023 |
Dekarbonizace motoru vodíkem

Pomocí našeho jedinečného vodíkového dekarbonizačního přístroje, odstraníme téměř veškeré usazeniny karbonu. Za pouhých 60 minut, bude váš motor běžet jako nový.

V procesu čištění karbonu má vodík pozoruhodnou čisticí schopnost. Díky této pokročilé technologii vyvíjené několik let, můžeme velmi účinně odstranit karbon z motoru, vodík je pulsován potrubím do sání vzduchu, kde spálí až 75 % karbonových usazenin, které brání hladkému chodu motoru.

 

Celý text novinky

Diagnostika vozidel BOSCH

15.9.2022 |
Diagnostika vozidel BOSCH Celý text novinky

Dezinfekce automobilu ozonem

17.3.2020 |
Dezinfekce automobilu ozonem

Nejúčinější dezinfekce Vašeho automobilu ozonem. Nechte si vozidlo vydezinfikovat proti všem bakteriim virům a roztočům velmi účinnou dezinfekcí ozonem. Doba dezinfekcecca cca 30 minut.

ONLINE OBJEDNÁVÁNÍ

31.10.2017 |
ONLINE OBJEDNÁVÁNÍ

Prosím využívejte rezervačního systému při objednávaní služeb 

 

Renovace-leštění-cnc obrábění-svařování-lakování alu kol

21.5.2015 |
Renovace-leštění-cnc obrábění-svařování-lakování alu kol

opravy - renovace - lakování - leštění alu kol - cnc obrábění čelních ploch alu disků - svařování alu kol v Praze


Celý text novinky

Výměna motorových olejů na počkání

26.12.2013 | Výměna motorových olejů na počkání

Výměnu motorového oleje ve Vašem vozidle provádíme na počkání včetně resetu olejového servisu.

Objednávejte na tel:777304798  602304798

Celý text novinky

time: 0.77968692779541